Myristoyl Hexapeptide-16

Myristoyl Hexapeptide-16

Faisnéis táirge: Ainm Táirge: Myristoyl Hexapeptide-16 Ainm INCI: Myristoyl Hexapeptide-16 Tagairt: SymPeptide 235 CAS NO.:959610-54-9 Seicheamh: Myr-Leu{{10}Lays-Lays-La-1} Foirmle Mhóilíneach: C47H91N9O8 MW: 910.28 Grád: Grád Cosmaideacha Foinse: Dealramh Sintéiseach: púdar bán íonacht:...
Glaoigh Linn
Cur síos
Paraiméadair theicniúla

Myristoyl Hexapeptide-16 eyelash growth

Faisnéis táirge:
Ainm Táirge: Myristoyl Hexapeptide-16
Ainm INCI: Myristoyl Hexapeptide-16
Tagairt: SymPeptide 235
UIMH. CAS:959610-54-9
Seicheamh: Myr{0}}Leu-Lys-Lys-Ala-Leu-Lys-OH
Foirmle Mhóilíneach: C47H91N9O8
MW: 910.28
Grád: Grád Cosmaideacha
Foinse: Sintéiseach
Dealramh: púdar bán
Purity: >98%
Ordú íosta: 1g
Myristoyl Hexapeptide-16 MSDS agus COA: ar fáil

Myristoyl Hexapeptide-16 powder

Cur síos
Is peptide cosmaideach lipophilic é Myristoyl hexapeptide-16 atá deartha chun fabhraí agus malaí a fheabhsú. Spreagann sé táirgeadh keratin, leathnaíonn sé an chéim fáis anagen de na follicles gruaige, thickens seaftaí lash agus feabhsaíonn dlús lash iomlán. Go minic péireáilte le myristoyl pentapeptide-17 le haghaidh torthaí sineirgisteacha níos faide, fabhraí níos iomláine. Prostaglandin-saor in aisce agus milis le haghaidh criosanna íogair súl.


Myristoyl hexapeptide-16 Gnéithe
Greannú íseal, riosca íseal greannú súl nuair a fhoirmítear i gceart é.
a úsáidtear go forleathan i-táirgí íogaire cúraim súl.
Uimh comhpháirteanna hormóin.

Myristoyl Hexapeptide-16 effects
Feidhmchláir
Fág-ar fhabhraí / séiream fáis mala, oiriúntóir glais

 

Treoir Úsáide
Leibhéal úsáide molta: 50-500ppm

Tagairt an cháis is infheidhme: SymPeptide 235
 

 

Clibeanna Te: myristoyl hexapeptide-16, an tSín myristoyl hexapeptide-16 monaróirí, soláthraithe, monarcha

Glaoigh Linn
Glaoigh Linn